Zapytaj od razu!

Skorzystaj z naszej infolinii i zapytaj o szczegóły współpracy!

Sukces Twojej firmy jest dla ciebie najważniejszy. Nie wyobrażasz sobie, aby sprawami związanymi z jej działaniem zajmował się ktoś przypadkowy. Tym bardziej nie możesz pozwolić, by Twoich klientów obsługiwała automatyczna sekretarka. W Już Łączę nie dostajesz po prostu sekretarki. Dostajesz najlepszą z najlepszych wirtualną sekretarkę.

Andrzej 32,
Właściciel firmy transportowej

Już Łączę odciążyło mnie z codziennych, podstawowych zadań związanych z prowadzeniem własnej firmy. Mam dużo więcej czasu dla swoich Klientów!

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze
 

Rozmowa telefoniczna jest zwykle pierwszym kontaktem, jaki klienci nawiązują z Twoją firmą. Zrób na nich wrażenie! Każda rozmowa zostanie poprzedzona określonym przez Ciebie powitaniem. Nic tak nie buduje więzi jak kontakt z miłą i życzliwą osobą.

Uwolnij się od biurka
 

Nasze wirtualne sekretarki przełączą do Ciebie rozmowy, gdziekolwiek będziesz. Jeśli nie będziesz mógł lub nie będziesz chciał przyjąć połączenia, otrzymasz dokładne informacje dotyczące rozmowy za pośrednictwem email lub sms.

Nigdy nie przeoczysz żadnego połączenia
 

Każdy przedsiębiorca wie, że nieodebrane połączenia to stracona szansa. Teraz nie będziesz już musiał się o to martwić. Każdy skierowany do Ciebie telefon zostanie odebrany, a Twój rozmówca zostanie obsłużony z największą troską. Dzwoniący telefon nie będzie Ci już psuł urlopu!

Zwiększ swoją wiarygodność w oczach klientów
 

Słuszne to czy nie, nie da się ukryć, że potencjalny klient potraktuje nas poważniej, gdy będzie miał wrażenie, że dodzwonił się do tradycyjnego biura i jest obsługiwany przez sekretarkę, która stanowi część Twojego zespołu. Przecież skoro możesz pozwolić sobie na zatrudnianie pracowników, to odnosisz sukcesy i jesteś świetny w tym, co robisz.

Pozwól sobie na chwilę relaksu
 

Dzięki wirtualnym sekretarkom możesz w końcu się zrelaksować, wiedząc, że osoby do Ciebie dzwoniące zostaną profesjonalnie obsłużone. Wirtualna sekretarka nigdy nie jest chora, nie bywa wakacjach czy na lunchu. Masz wystarczająco dużo na głowie - pozwól, że to my zajmiemy się telefonami.

Poświęć swój czas na to co robisz najlepiej
 

Nie zmienimy liczby godzin w dobie, ale sprawimy, że lepiej wykorzystasz dostępny czas. Poświęć czas na swoją działalność zawodową, a my zajmiemy się budowaniem pozytywnego wizerunku Twojej firmy. Dzwoniący telefon już nigdy nie będzie Ci przeszkadzał podczas prowadzenia szkolenia, wykładu czy wyjazdu służbowego.

Copyright 2020 Już Łaczę